>yine kitap ayracı:D

>

fotoğraflarımız nasıl? :D:D:D Yine negatiften kitap ayracı yaptım eşimde bende cok begendık.Bu sefer negatiflerin arasın fotoğraf koydumve negatiflerin biri şeffaf biri renkli.Arka kısmını renkli önünü şeffaf bırakarak fotoğrafları ön plana çıkardım.Fotoğrafları arkalarından çift taraflı bant ile sabitledim.Negatiflerin kenarları iğne iplik ikilisi ile geçtim ve kitap ayraçları hazır.İlk ikisi aşkıma biri ablama ve biri de kuzenim için.İlk negatiflerde benim ve aşkımla ikimizin resimleri var.İkincisinde aşkım,ben,annesi,babası,ablası ve yeğeni var.3 numara ablamın olanda;benim annemin ablamın ve kuzenimin resmi var.4 numara kuzenimin olanda da;kuzenim,nişanlısı,teyzem,eniştem,ben,ablam var.Cuma doğum günüm bana hadiye verdiklerinde bende onlara vericem 😀 Hediye alcağımdan da ne kadar eminim görüyorsunuz ya:D hehehe Bence ve kocamca çok güzel oldu peki sizce?
Bu yazı EL İŞİ, KİTAP AYRAÇLARI kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

>yine kitap ayracı:D için 3 cevap

  1. ufuk der ki:

    >Ayrıca kitap ayracına bayıldım. Çok orijinal buldum. :)))

  2. ufuk der ki:

    >Merhaba arkadaşım, yeni adresim: ufuk-aysaatleri.blogspot.com Beklerim. kaldım. Her şeye sıfırdan başladım. Çok berbat bir durum. Hiçbirinizin emeği ziyan olmasın dilerim. Umarım kurtulmuşumdur virüsten.

  3. karabidikim der ki:

    >Merhaba ufukçum tabiki ekliyorum hemen.Evet bende çok sinirlendim ve üzüldüm olsun burdan devam edersin.Neden oldu bu virüs?Ayrıca teşekkürler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir